Locaties & data beginnerscursus haarknippen

beginnerscursus haarknippen

Nieuwe beginnerscursus Haarknippen SO1 start:

  • september 2020 (week 38)
  • april 2021 (week 16)

Tien avonden van 19.30 tot 22.00 uur.

 

Swipe naar links om alle informatie over de cursuslocaties te zien:

plaats/locatie/adres/data


Plaats September 2020 Locatie Adres April 2021
Alkmaar woensdag 2 september De Oever Amstelstraat 1 week 16
Almelo dinsdag 1 september De Driehoek Jan Tooropstraat 27 week 16
Almere maandag 14 september  Annapark Sas van Gentlaan 10-12 week 16
Amersfoort donderdag 17 september de Witte Vlinder van Galenstraat 30 week 16
Amstelveen donderdag 17 september Westend Westwijkplein 3 week 16
Apeldoorn woensdag 16 september Maasstraat Maasstraat 4 week 16
Arnhem woensdag 16 september De Spil Lupinestraat 12 week 16
Bergen op Zoom woensdag 16 september het Fort Bernadettestraat 4 week 16
Breda maandag 14 september Gageldonk Gageldonkspad 5 week 16
Capelle aan den IJssel donderdag 17 september Oostgaarde Dakotaweg 261 week 16
Delft donderdag 17 september de Hofstee Sandinoweg 149 week 16
Den Bosch woensdag 16 september De Helftheuvel Helftheuvelpassage 115 week 16
Den Haag woensdag 16 september Moerwijk Aagje Dekenlaan 51 week 16
Doetinchem woensdag 23 september Gruitpoort Hofstraat 2 week 16
Dordrecht maandag 14 september JMC Jan Lighthartlaan 1 week 16
Eindhoven donderdag 17 september Lievendaal Lievendaalseweg 3 week 16
Goes woensdag 16 september De Spinne Joseph Lunslaan 7 week 16
Gorinchem maandag 14 september De Heul Nieuwe Hoven 141 week 16
Groningen donderdag 17 september De Schakel Rijksweg 15 week 16
Haarlem woensdag 16 september De Ringvaart Floris v. Adrichemlaan 98 week 16
Hellevoetsluis maandag 14 september Oude Woelhoek Achterdorp 9 week 16
Helmond woensdag 16 september De Brem Rijpelplein 1 week 16
Hengelo  dinsdag 15 september De Hengelose Es Uitslagweg 47 week 16
Hilversum maandag 14 september Meentwerf Mierenmeent 122 week 16
Hoogeveen dinsdag 15 september Vredehorst Zuidwoldigerweg 30 week 16
Leerdam dinsdag 15 september West-End P.M. van Gentstraat 20 week 16
Leeuwarden maandag 14 september Westenkwartier Verdistraat 1 week 16
Leiderdorp maandag 14 september  de Bloemerd Bloemerd 1a week 16
Nieuwegein donderdag 17 september La Caza Hoornseschans 101 week 16
Nijmegen/Groesbeek maandag 14 september Mallemolen Kloosterstraat 11 week 16
Noordwijk dinsdag 15 september  de Vinkenhof Achterzeeweg 1 week 16
Oosterwolde dinsdag 15 september De Miente Snellingerdijk 39 week 16
Oss maandag 14 september De Hille Looveltlaan 25 week 16

Purmerend/ZOBeemster

dinsdag 15 september ZuidoostBeemster Middenpad 2 week 16
Roermond donderdag 17 september Tegelarijveld S.v. Herteveltstraat 26A week 16
Roosendaal  woensdag 16 september 't Dijksteeke Dijkcentrum 191 week 16
Rotterdam donderdag 17 september de Peperlink Vuurplaat 83 week 16
Sittard maandag 14 september De Hanenhof Herenhof 2 week 16
Spijkenisse woensdag 16 september Abbenbroek Kerkplein 5 week 16
Steenwijk woensdag 16 september De Oerthe Parallelweg 15 week 16
Tilburg dinsdag 15 september De Symfonie Eilenbergstraat 250 week 16
Uden donderdag 17 september Samen op Weg  Schepenhoek 157 week 16
Veenendaal dinsdag 15 september Sporthal West Veenslag 70 week 16
Venlo woensdag 16 september Muspelheim Vastenavondkampstr.73 week 16
Venray woensdag 16 september 't Schöpke Veltumse Kleffen 70 B week 16
Zoetermeer maandag 14 september Kom Op Karel Doormanlaan 2 b week 16
Zwolle woensdag 16 september de Bolder Dobbe 29 week 16

 

Indien u een vaste avond in de week niet kunt dan kunt dit bij uw inschrijving aangeven. 

Indien u maar op één locatie kunt deelnemen dan dient u die locatie zowel als eerste en als tweede voorkeurslocatie in te voeren bij inschrijving

Wijzigingen voorbehouden. Laatste update was op: 6 augustus 2020.