Locaties van de beginnerscursussen

Nieuwe Beginnerscursus Haarknippen SO 1 start:

  • april 2018 (week 16)
  • september 2018 (week 38)

 


Plaats Locatie Adres April 2018 September 2018
Alkmaar De Oever Amstelstraat 1 dinsdag 17 april week 38
Almelo Eninver Apollolaan 1 donderdag 19 april   
Almere Annapark Sas van Gentlaan 10-12 woensdag 18 april  
Amersfoort De Sleutel Noordewierweg 252 - 1 maandag 16 april  
Amstelveen Westend Westwijkplein 3 donderdag 19 april  
Apeldoorn Dok Zuid 1e Wormenseweg 460 maandag 16 april  
Arnhem Elderveld Breezandpad 13 maandag 16 april  
Assen Componist Paganinilaan 15 dinsdag 17 april  
Bergen op Zoom De Korenaere Korenmarkt 7 woensdag 18 april  
Boxmeer De Weier Raetsingel 1 dinsdag 17 april  
Breda Zandberg Zandberglaan 54 / BIS woensdag 18 april  
Capelle aan den IJssel Oostgaarde Dakotaweg 261 woensdag 18 april  
De Bilt h.f. Witte Centrum Henri Dunantplein 4 donderdag 19 april  
Delft de Hofstee Sandinoweg 149 woensdag 18 april  
Den Bosch De Helftheuvel Helftheuvelpassage 115 dinsdag 17 april  
Den Haag Moerwijk Aagje Dekenlaan 51 dinsdag 17 april  
Deventer (Schalkhaar) De Lindeboom Lindeboomsweg 1 a maandag 16 april  
Diemen 't Kruidvat Ouderkerkerlaan 30 woensdag 16 april  
Doetinchem de Daele Stevinlaan 9 donderdag 19 april  
Dordrecht J.M.C.  Jan Lighthartlaan 1 dinsdag 17 april  
Eindhoven Lievendaal Lievendaalseweg 3 maandag 16 april  
Goes De Spinne Joseph Lunslaan 7 dinsdag 17 april  
Gorinchem De Heul Nieuwe Hoven 141 woensdag 18 april  
Groningen De Schakel Rijksweg 15 donderdag 19 april  
Haarlem De Ringvaart Floris v. Adrichemlaan 98 woensdag 18 april  
Heerlen 't Leiehoes Limburgiastraat 36 dinsdag 17 april  
Hellevoetsluis Oude Woelhoek Achterdorp 9 maandag 16 april  
Helmond De Brem Rijpelplein 1 maandag 16 april  
Hengelo  de Hengelose Es  Uitslagweg 47  maandag 16 april  
Hilversumse Meent de Kruisdam de Meent 5 donderdag 19 april  
Hoogeveen Vredehorst Zuidwoldigerweg 30 donderdag 19 april  
Leerdam West-End P.M. van Gentstraat 20 woensdag 18 april  
Leeuwarden Gerard Dou/Huizem-West Gerard Doustraat 23-a maandag 16 april  
Leiderdorp de Bloemerd Bloemerd 1a maandag 16 april  
Lelystad De Bever Voorstraat 313 woensdag 18 april  
Maassluis Koningshof Uiverlaan 20 donderdag 19 april  
Maastricht Het Ruweel Malbergsingel 62 dinsdag 17 april  
Meppel De Poele Groen v. Prinsterenstr 1a dinsdag 17 april  
Nieuwegein Doorslag Parelduiker 13 woensdag 18 april  
Nijmegen De Hatert  Couwenbergstraat 22 maandag 16 april  
Noordwijk Stayokay Langevelderlaan 45 dinsdag 17 april  
Oosterwolde De Miente Snellingerdijk 39 woensdag 18 april  
Oss De Hille Looveltlaan 25 donderdag 19 april  
Purmerend ZuidoostBeemster Middenpad 2 dinsdag 17 april  
Roermond Tegelarijveld S.v. Herteveltstraat 26A woensdag 18 april  
Roosendaal 't Dijksteeke Dijkcentrum 191 dinsdag 17 april  
Rotterdam de Peperlink Vuurplaat 83 maandag 16 april  
Schagen de Bron Kogerlaan 36 A maandag 16 april  
Sittard De Hanenhof Herenhof 2 donderdag 19 april  
Spijkenisse Abbenbroek Kerkplein 5 woensdag 18 april  
Steenwijk De Oerthe Parallelweg 15 maandag 16 april  
Tilburg De Symfonie Eilenbergstraat 250 woensdag 18 april  
Uden Samen op Weg  Schepenhoek 157 maandag 16 april  
Veenendaal Sporthal West Veenslag 70 dinsdag 17 april  
Venlo Muspelheim Vastenavondkampstr.73 donderdag 19 april  
Venray 't Schöpke Veltumse Kleffen 70 B woensdag 18 april  
Vlaardingen 't Nieuwelant Rotterdamseweg 176 donderdag 19 april  
Weert De Moesel Christinalaan 25 maandag 16 april  
Winterswijk HCR Onland Goorweg 9-11 donderdag 19 april  
Zeewolde Open Haven Kerkplein 8 woensdag 18 april  
Zoetermeer Kom Op Karel Doormanlaan 2 b maandag 16 april  
Zutphen Waterkracht R. de Beerenbrouckstr 106 donderdag 19 april  
Zwolle de Bolder Dobbe 29 dinsdag 17 april  

Indien u een vaste avond in de week niet kunt dan dit bij uw inschrijving aangeven.

Wijzigingen voorbehouden. Laatste update was op: 5 januari 2018